Nyhedsbreve


HappyHello lancerer nyt koncept + Finans 247 runder lån nr. 30.000
Wednesday, August 8, 2018


Nyt rekordoverskud: 112 mio. kr.
Thursday, July 19, 2018


6 måneders bryllupsrejse sætter en pause på investeringer
Friday, June 22, 2018


Ny investering: Finans 247
Thursday, October 26, 2017


CM Network og Forbrugerpost solgt
Friday, September 1, 2017


Ny investering: 48 familieboliger tæt på Gigantium
Thursday, August 24, 2017


Ejendomsportefølje solgt for 223 millioner kroner
Monday, July 3, 2017


Nyt rekordoverskud
Friday, June 2, 2017


Conferize forbereder børsnotering
Saturday, May 20, 2017


Ny investering: 35 familieboliger
Saturday, May 6, 2017


New investment: GroupCam
Wednesday, February 1, 2017


Ny investering: Gloove
Monday, November 14, 2016


Nyt initiativ: Startup lån
Thursday, September 29, 2016


New investment: Ontame.io
Sunday, September 25, 2016