News



Currently we're only able to display news in Danish. Don't forget to sign up to the newsletter.

Overskrift Dato
Heartcare ApS solgt til børsnoterede Blue Vision A/S Sunday, November 10, 2019
Digura på scenen til Web Summit i Lisabon Friday, November 8, 2019
Ny investering: CleanseCar Tuesday, November 5, 2019
Ny investering: JHT Fabrications Wednesday, October 9, 2019
Yderligere 9 boliger til Frost & Kjøller Ejendomme A/S porteføljen Monday, October 7, 2019
Ny investering: Clinique Noir Wednesday, September 18, 2019
Ny investering: Betterbooqr Wednesday, August 28, 2019
Kommunikations- og PR-medarbejder søges Wednesday, June 19, 2019
Ny investering: DIGURA Monday, June 17, 2019
Ny investering: Heartcare Monday, May 6, 2019
KONXION solgt til Søgemedier Monday, April 29, 2019
Nustay henter 21 mio kr. på børsen Thursday, April 18, 2019
Gratis e-guide: Tjekliste til ejendomsinvesteringer Thursday, March 14, 2019
Nustay går på børsen Saturday, February 9, 2019
Nyt porteføljeselskab: Cargomatch Monday, February 4, 2019
Dealhub: En markedsplads for investeringsmuligheder Saturday, January 19, 2019
Ny investering: Velkommen A/S Thursday, December 20, 2018
Besøg i Go' Aften Danmark Wednesday, December 5, 2018
Ny medarbejder: Jens Christian Thordal Poulsen Saturday, December 1, 2018
Yderligere 24 boliger til Frost & Kjøller Ejendomme A/S porteføljen Monday, November 12, 2018
HappyHello lancerer nyt koncept Wednesday, August 8, 2018
Ny investering: PeopleWay Friday, June 8, 2018
Gratis e-bog: 500 spørgsmål Thursday, January 5, 2017